Penzion U Němců, Domašov

Na Náměstí 47, 66483
od 440 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Ubytování v našem penzionu je ideální pro všechny návštěvníky přijíždějící do Brna a okolí, kteří hledají klidné a levné ubytování s rodinnou atmosférou.

Další informace

Nabízíme dvě kategorie ubytování, aby si každý náš host mohl vybrat podle svých možností a požadavků. Penzion umožňuje ubytování celkem pro 30 hostů (plus 4 přistýlky).

Náš rodinný podnik je připraven obsloužit nejen rodiny na dovolené, ale také návštěvníky brněnských veletrhů (BVV), fanoušky přijíždějící na blízký Masarykův okruh (Grand Prix), nebo turisty přijíždějící za krásami jižní Moravy a památkami okolních měst (Brno).

  • Penzion je v provozu celý rok (v zavírací dny restaurace /po, út/ možnost telefonické domluvy).
  • Stravování hostů je možné v přilehlé restauraci či pivnici s bohatým jídelním lístkem.
  • Hosté penzionu mohou využít uzavřenou zahradu s terasou, grilem a hrací zónou pro děti.
  • V penzionu je k dispozici za poplatek dětská postýlka s povlečením a na vyžádání připravíme pro vaše nejmenší dětskou vaničku, či nočník.
  • Většina dětských chůviček má dosah signálu z některých pokojů do restaurace, a tak si mohou rodiče v klidu večer posedět u lahve vína a dobré večeře.
  • Máme rádi slušně vychovaná zvířátka a proto je možné se u nás ubytovat, po dohodě a za poplatek, s vašim čtyřnohým členem rodiny.


Ceny

Cena za osobu
440 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
880 Kč
Jednolůžkový pokoj
640 Kč
Přistýlka
300 Kč
Snídaně
80 Kč

Služby

Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
30
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
10
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
WC
TV

Restaurace

Restauraci a penzion U Němců, v dnešní podobě, provozuje v malé vesnici Domašov u Brna od roku 1990 rodina Němcova. Předci současných majitelů vlastnili tento kdysi tzv. „zájezdní hostinec“ U Svobodů od roku 1895. Hosté si mohou vybrat, zda navštíví restauraci nebo pivnici s jídelní částí, které na sebe navazují a obě jsou propojené se zahradou a letním posezením na terase.

Pro větší akce je možné využít společenský sál až pro 90 osob.Restaurace je propojena s terasou o kapacitě 30 míst, která je umístěna v uzavřené zahradě plné vzrostlých stromů. Součástí terasy je okrasná fontána, gril a v případě horkého počasí je možnost zastínění markýzou. Restaurace je vhodná především pro rodinné oslavy nebo pro příjemné posezení v kruhu přátel. Pro nejmenší hosty máme připravený malý dětský koutek, dětské židličky a v případě potřeby poskytneme prostory pro přebalení, nebo nakrmení miminek.    


Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Rybolov
Tenisový kurt

Mapa

Autobus 5m
Velká mapa