Hotel Žabčice, Žabčice

Přísnotická 550, 66463
od 1.090 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nově postavený čtyř hvězdičkový hotel v krásné jihomoravské krajině 20 km od Brna na trase na Vídeň. Nabízíme 31 lůžek v 11 nadstandartně vybavených pokojích. Hotel je tvořen ubytovacím zařízením s privátním wellness centrem (sauna a vířivka), nekuřáckou restaurací s venkovní zahrádkou v atriu hotelu a dvěmi konferenčními místnostmi, které jsou vhodné jak pro soukromé rodinné oslavy, tak firemní jednání, školení a večírky. Další součástí hotelu je i pivnice s venkovní zastřešenou zahrádkou a dětským venkovním hřištěm.

Další informace

Nově postavený čtyřhvězdičkový hotel Žabčice je umístěn v centru obce Žabčice, 25 km od Brna. Nachází se ve středu obce, která je vstupní branou do vinařského kraje. Hotel je zajímavě architektonicky ztvárněn jako dřevostavba a poskytuje kvalitní ubytování spojené s wellness službami. Vyzkoušet můžete například vířivku, saunu nebo různé druhy masáží.

Příjemný pobyt lze spojit s výborným chuťovým zážitkem v naší hotelové resturaci, ke které patří i venkovní-letní zahrádka, další nedílnou součástí hotelu je i zastřešená venkovní letní zahrádka s dětským hřištěm, náležející k pivnici.

Při cestě za prací, lze využít i některou z našich dvou konferenčních místností. Každá je rozlišná v kapacitě počtu osob, lze je využít nejen k pracovním příležitostem, jako jsou firemní jednání, meetingy a večírky, ale za účelem rodinných oslav a obědů.

 

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
2.890 Kč
Domácí mazlíček
150 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.690 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.090 Kč
Přistýlka
550 Kč
Třílůžkový pokoj
2.390 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bar
Bezbariérový přístup
Dětský koutek
Garáže
Konferenční možnosti
Masáže
Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Služba praní
Společenské prostory
Vířivka
Vstup domácích zvířat
Výtah
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
4
Dvoulůžkové pokoje
4
Jednolůžkové pokoje
2
Kapacita restaurace
50
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Klimatizace
Lednička
Satelit, kabelová TV
TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Naše  restaurace a  pivnice Vám nabízí příjemné posezení s wifi připojením. Nabídneme Vám široký výběr specialit české i mezinárodní kuchyně, kvalitní výběr piva, moravských vín a širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů. Každý všední den v restauraci také podáváme polední menu. Pro setkání s přáteli nebo jen klidné posezení můžete využít také hotelovou vinárnu. V letních měsících je k dispozici venkovní posezení, kde pro Vás pravidelně připravujeme grilované a uzené speciality.

Denně podáváme pro hotelové hosty snídaně.

I jako nehoteloví hosté k nám můžete zavítat ať už na pracovní či rodinný oběd, romantickou večeři, oslavu narozenin nebo prostě jen tak na vynikající jídlo…

Kapacita restaurace je 50 míst + 30 letní zahrádka.

Kapacita pivnice je 50 míst + 80 letní zahrádka.

Kapacita vinárny je 40 míst.

Prostory jsou rozděleny na kuřáckou a nekuřáckou část.

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bowling, kuželky
Fitness, posilovna
Půjčovna kol
Rybolov
Sportovní hala
Tenisový kurt

Mapa

Autobus 200m
Vlak 700m
Velká mapa